I REGATY NA STOKU ZA NAMI

Wczoraj odbyły się pierwsze „Regaty NA STOKU”. Choć pogoda we Wrocławiu nie zachęcała do wyjazdu, na miejscu nie było źle. Mgła towarzyszyła naszym zmaganiom przez cały dzień, ale nie ma co narzekać UKS Żeglarz Wrocław - regaty na stoku (1)

Na starcie stawiło się 26 zawodników. W ich skład wchodzili zawodnicy klubowi, rodzice, trenerzy i sympatycy. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy w zależności od wieku i tego na czym jeździli.
W kategorii młodych zawodników WYGRALI WSZYSCY, a najlepszym czasem wśród nich może pochwalić się Filip Nosol – GRATULACJE !!

W kategorii zawodników „starszych” wygrał Filip Florek (ogólnie najlepszy czas przejazdu) i Ewa Szczęsna na desce. Trenerzy postawili poprzeczkę wysoko, ale młodzież obiecała, że odbije to sobie na regatach w nadchodzącym sezonie.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów ??