Nabór do szkółki żeglarskiej dla dzieci

Chcesz aby Twoje dziecko poznało co to jest żeglarstwo, zapoznało się z podstawami bezpiecznego zachowania na wodzie i współdziałania w grupie? Zapraszamy do zapisywania się do naszego Klubu. Poszukujemy dzieci w wieku sześciu lat i starszych. Zapewniamy w pełni wykwalifikowana kadrę z uprawnieniami trenerskimi i instruktorskimi. Nasi instruktorzy są również doświadczonymi zawodnikami z licznymi trofeami z regat w Polsce, Europie i Świecie.

Szkolenie rozpoczynamy od łódek klasy Optymist. Zawodnicy przechodzą kolejne etapy szkolenia, w trakcie którego podnoszą swoje umiejętności i przygotowują się do startów w regatach żeglarskich. Do tego maja możliwość uczestniczenia w zgrupowaniach i obozach nie tylko w Polsce. Wraz z rozwojem swoich umiejętności nasi zawodnicy przechodzą na większe łódki klas: Cadet, Laser czy 470.

Poprzez wymagania jakie przed zawodnikiem stawia trening żeglarski, już od najmłodszych lat, kształtuje się silny charakter dzieci. Konieczność ciągłego zmagania się z żywiołem (wiatr, woda) oraz rywalizacja z innymi zawodnikami, zwiększa poczucie własnej wartości.

 

Zapraszamy na zebranie organizacyjne rodziców i dzieci, które odbędzie się w dniu 17. marca o godzinie 11:00 n terenie naszej przystani.

 

Szkolenie rozpoczynamy od 7. kwietnia. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Planujemy zorganizować dwie grupy. Jedna będzie miała zajęcia w tygodniu, druga w weekendy.

 

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się i przesyłania zgłoszeń na nasz adres: info@uks-zeglarz.pl

Po przesłaniu zgłoszenia zwrotnie odeślemy dokumenty do wypełnienia.

 

Bliższych informacji można uzyskać pod numerem +48 600 309 909.