Kilka słów podsumowania po ostatnim zebraniu

Jeszcze raz chciałbym podziękować rodzicom zawodników klasy Cadet za przygotowanie poczęstunku.

 

W najbliższy weekend (17-18.11) odbędą się normalne treningi. Zapraszamy wszystkich twardzieli na godzinę 10:00.

 

W następną sobotę (24.11) definitywnie kończymy pływanie na przystani. W ten dzień zapraszamy wszystkich do pomocy w porządkach. Spotykamy się o godzinie 10:00. Będziemy składać pomosty i szykować łódki do zimy. Na godzinę 13:00 zamówiony jest dźwig do wyciągnięcia cięższych pomostów i Urwisa. Proszę zabrać rękawiczki i inne potrzebne narzędzia. Czy ktoś mógłby zabrać myjkę ciśnieniową ?

Tego dnia odbędzie się również zdanie przekazanego wiosną sprzętu. Sprzęt będą odbierać albo trenerzy albo bosman.

 

Od grudnia rozpoczynamy treningi kondycyjne. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Parku Trampolin Go-Jump przy ulicy Długosza. Spotkamy się w sobotę 1. grudnia o godzinie 9:30. Zajęcia będą od 10.00 do 11.30. Każdorazowo na te zajęcia trzeba będzie obowiązkowo dostarczać zgodę rodzica. Dostępna jest na stronie: http://wroclaw.gojump.pl/dokumenty/

Następne zajęcia 8. i 15 grudnia.

Ponieważ muszę tam dostarczyć listę uczestników proszę o wcześniejsze zgłaszanie się na mój adres e-mail: vm.sailingteam@gmail.com

Od stycznie zajęcia odbywać się będą na sali gimnastycznej.

 

Przypominam, że jest możliwość wcześniejszego rozpoczęcia sezonu i przygotowanie się do regat, podczas zgrupowań w Hiszpanii. Informacje na stornie FB Klubu.

 

I teraz niespodzianka: odbędzie się Zimowy Puchar UKS Żeglarz w narciarstwie. Ale o tym więcej informacji w najbliższym czasie.

 

pozdrawiam – trener Maciek