Przygotowanie motoryczne

 

Zaczynamy fazę przygotowań fizycznych do startów w regatach. I tak od soboty ruszamy z zajęciami na sali. Jak ostatnio zajęcia będą podzielone w zależności od wieku i możliwości. Optymiściarze i załoganci klasy Cadet będą mieli zajęcia na sali gimnstycznej pod czujnym okiem trener Anastazji. Lasery, sternicy Cadeta będą mieli zajęcia crossfitowe.training-2728338_960_720

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkich do salki klubowej na spotkanie z trenerem personalnym i dietetykiem. Nie chcę pisać, że obecność obowiązkowa, ale jest bardzo wskazana. Dotyczy to zwłaszcza rodziców. Będzie to wykład jak wychować zdrowego i silnego zawodnika, unikać kontuzji, jak się żywić i na co zwracać uwagę przy ćwiczeniach.

Wcześniej, w ten sam dzień, zapraszam wszystkich na godzinę 9:00 do sali gimnastycznej Uniwersytetu Ekonomicznego przy ulicy Kamiennej 35/37.

W tym roku zajęcia odbywać się będą w następujące dni:

  • styczeń: 5, 12, 19, 26
  • luty: 16, 23
  • marzec: 2, 9, 16, 23

Młodsi zawodnicy będą mieli zajęcia na sali gimnastycznej UE. Miejsce zajęć dla starszych podam w przyszłym tygodniu.

 

pozdrawiam serdecznie – Maciek