Trochę spraw organizacyjnych

Zapraszamy wszystkich zawodników z rodzicami do Klubu w najbliższą sobotę (16.03), na godzinę 10:00. Będzie to okazja do przygotowania przystani do sezonu. Ze względu na zbyt silny wiatr nie udało się nam ostatnio zrzucić pomostów na wodę. Dlatego od tego zaczniemy. Uporządkujemy również teren wokół Klubu. Prosimy o zabranie rękawic i narzędzi. Następnie zawodnikom zostaną przydzielone na nowo łódki. Oraz odbędą się zebrania z trenerami. Sezon tuż tuż i już trzeba zaplanować najbliższe wyjazdy na regaty. Zajęć w ten dzień na sali nie będzie.

 

Na prośbę części rodziców przedłużamy możliwość zapłaty składki obniżonej (rocznej) do 22. marca.

Prosimy o sprawdzenie historii płatności składek za rok poprzedni i obecny, ponieważ nie wszyscy jeszcze je uregulowali.

Prosimy również, żeby przelewy opisywać: składka, miesiąc, oraz podać imię i nazwisko dziecka, np: składka, luty, Jan Kowalski

 

Jak pogoda pozwoli to zejdziemy na wodę.

 

 

Zapraszamy i do zobaczenia – Zarząd UKS Żeglarz