馃憠UWAGA RUSZA NAB脫R DO GRUPY POCZ膭TKUJ膭CEJ I SEKCJI REGATOWYCH馃憟

Chcesz aby Twoje dziecko pozna艂o co to jest 偶eglarstwo, zapozna艂o si臋 z podstawami bezpiecznego zachowania na wodzie i wsp贸艂dzia艂ania w grupie? Zapraszamy do zapisywania si臋 do naszego Klubu. Poszukujemy dzieci w wieku sze艣ciu lat i starszych. Zapewniamy w pe艂ni wykwalifikowana kadr臋 z uprawnieniami trenerskimi i instruktorskimi. Nasi instruktorzy s膮 r贸wnie偶 do艣wiadczonymi zawodnikami z licznymi trofeami z regat w Polsce, Europie i 艢wiecie. Szkolimy na 艂贸dkach klas: Optimist, Laser, Cadet.

Zapraszamy na zebranie organizacyjne rodzic贸w i dzieci, kt贸re odb臋dzie si臋 w dniu 21. marca o godzinie 11:00 na terenie naszej przystani.

Szkolenie rozpoczynamy od 4. kwietnia. Zaj臋cia odbywa膰 si臋 b臋d膮 dwa razy w tygodniu. Planujemy zorganizowa膰 dwie grupy. Jedna b臋dzie mia艂a zaj臋cia w tygodniu, druga w weekendy.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania si臋 i przesy艂ania zg艂osze艅 na nasz adres: info@uks-zeglarz.pl
Po przes艂aniu zg艂oszenia zwrotnie ode艣lemy dokumenty do wype艂nienia.

Bli偶szych informacji mo偶na uzyska膰 pod numerem +48 575 968 866