­čĹëUWAGA RUSZA NAB├ôR DO GRUPY POCZ─äTKUJ─äCEJ I SEKCJI REGATOWYCH­čĹł

Chcesz aby Twoje dziecko pozna┼éo co to jest ┼╝eglarstwo, zapozna┼éo si─Ö z podstawami bezpiecznego zachowania na wodzie i wsp├│┼édzia┼éania w grupie? Zapraszamy do zapisywania si─Ö do naszego Klubu. Poszukujemy dzieci w wieku sze┼Ťciu lat i starszych. Zapewniamy w pe┼éni wykwalifikowana kadr─Ö z uprawnieniami trenerskimi i instruktorskimi. Nasi instruktorzy s─ů r├│wnie┼╝ do┼Ťwiadczonymi zawodnikami z licznymi trofeami z regat w Polsce, Europie i ┼Üwiecie. Szkolimy na ┼é├│dkach klas: Optimist, Laser, Cadet.

Zapraszamy na zebranie organizacyjne rodzic├│w i dzieci, kt├│re odb─Ödzie si─Ö w dniu 21. marca o godzinie 11:00 na terenie naszej przystani.

Szkolenie rozpoczynamy od 4. kwietnia. Zaj─Öcia odbywa─ç si─Ö b─Öd─ů dwa razy w tygodniu. Planujemy zorganizowa─ç dwie grupy. Jedna b─Ödzie mia┼éa zaj─Öcia w tygodniu, druga w weekendy.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się i przesyłania zgłoszeń na nasz adres: info@uks-zeglarz.pl
Po przes┼éaniu zg┼éoszenia zwrotnie ode┼Ťlemy dokumenty do wype┼énienia.

Bli┼╝szych informacji mo┼╝na uzyska─ç pod numerem +48 575 968 866