Czas zejść na wodę!

Sezon zimowy nareszcie ma się ku końcowi. Zawodnicy uczciwie przepracowali go uczęszczając na organizowane przez nas zajęcia kondycyjne w City Sports 4 People, na ściankę wspinaczkową Zerwa oraz do parku trampolin GoJump. Ale przyszedł czas, na który każdy z nas czekał w utęsknieniem – sezon żeglarski!

Ostatnie zajęcia w sali fitness City Sports 4 People odbędą się w sobotę 27.03 w standardowych godzinach:
10:00-11:30 – grupy początkujące, Optimist B i załoganci Cadeta
11:30-13:00 – zawodnicy klas Laser, Cadet i Optimist A

W niedzielę 28.03 spotykamy się na przystani:
10:00 – zawodnicy Optimista
13:00 – zawodnicy klas Laser i Cadet
Naszym zadaniem będzie przyszykowanie sprzętu do pierwszych zajęć na wodzie, które odbędą się w pierwszy weekend po świętach Wielkanocnych. W grupach regatowych zaawansowanych odbędzie się przydział sprzętu, na którym zawodnicy będą pływać w bieżącym roku.

Po świętach Wielkanocnych spotykamy się 10-11.04 i ostro trenujemy, bo już tydzień później Regaty Rozpoczęcia Sezonu! Godziny treningów zostaną przekazane poszczególnym grupom przez trenerów za pośrednictwem platformy SportBM.

Pamiętajcie proszę, że w zajęciach mogą brać wyłącznie zawodnicy posiadający licencję sportową. Jeśli ktoś jeszcze jej nie ma powinien pilnie skontaktować się z nami pod adresem info@uks-zeglarz.pl