Ruszają zajęcia

Odblokowali nam możliwość szkolenia i ruszamy ze szkoleniem. A ponieważ chcemy nadrobić stracony czas pierwsze zajęcia odbędą się w tygodniu. I tak:

  • szkółka żeglarska – grupa początkująca ma pierwsze zajęcia w środę 21.04 o godz. 16:30
  • szkółka regatowa – będzie miała pierwsze zajęcia w piątek 23.04 też o godz. 16:30

Zajęcia weekendowe (od 24.04) bez zmian:

  • szkółka żeglarska – 9:00-12:00
  • szkółka regatowa – 12:30-15:30
  • lasery – 10:00-15:00
  • cadety – do ustalenia z trenerem

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnej licencji sportowej PZŻ oraz opłacenie składek członkowskich w Klubie. Zawodników, którzy rozpoczynają szkolenie prosimy o przyniesienie na pierwsze zajęcia oryginałów formularzy zgłoszeniowych.

UWAGA: Od 1. maja wszystkie informacje będą wysyłane wyłącznie przez system sportbm i prosimy o założenie konta na tym portalu. Wszyscy powinni już otrzymać zaproszenia.W razie niejasności, pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem email: info@uks-zeglarz.pl