Rodzinny integracyjny wypad w góry

Ze względu na utrudnienia komunikacyjne w obrębie Osobowic, związane z nadchodzącym Dniem Wszystkich Świętych, treningu w najbliższy weekend (30-31.10) nie będzie. Jednocześnie powstał pomysł by poświęcić jeden dzień na integrację zarówno dzieci jak i rodziców. Prognozy pogodowe na sobotę są póki co korzystne, dlatego proponujemy wspólny rodzinny wyjazd w góry.

Wstępny i orientacyjny plan wycieczki:
06:30 – odjazd pociągu ze stacji Wrocław Główny do Janowic Wielkich
08:10 – jesteśmy na miejscu w Janowicach i idziemy w góry
12:30 – ognisko przy schronisku Szwajcarka – warunek jaki nam postawiono to korzystanie z ich „cateringu”. Za drewno do ogniska zapłaci Klub, każdy musi jedynie zakupić pakiet ogniskowy (dwie kiełbaski, pieczywo, ketchup, tacka, itp) w cenie 12zł/osobę
14:20 – ruszamy żwawym krokiem w kierunku stacji PKP w Trzcińsku
15:32 – odjazd pociągu ze stacji Trzcińsko do Wrocławia Głównego
17:29 – Wrocław Główny

Każdy musi zatem zaopatrzyć się w bilety na pociąg, oraz wziąć gotówkę na zakup pakietu ogniskowego w zależności od liczby osób w rodzinie.

Ze względu na to, że musimy z wyprzedzeniem poinformować schronisko ile osób się zjawi, prosilibyśmy o krótką informację od osób zainteresowanych na maila info@uks-zeglarz.pl. Ewentualnie na grupie whatsup do której link znajdziecie w kalendarzu na sportBM. Póki co wystarczy nam informacja ile osób pojedzie (np. nazwisko i imię zawodnika + liczba osób z rodziny).

PS. Jeśli ktoś nie ma jeszcze dostępu do SportBM, to proszę również o informację na maila podanego powyżej.