Wiosenny nabór do szkółki żeglarskiej

RUSZA NABÓR DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ

Chcesz aby Twoje dziecko poznało co to jest żeglarstwo, zapoznało się z podstawami bezpiecznego zachowania na wodzie i współdziałania w grupie? Zapraszamy do zapisywania się do naszego Klubu. Poszukujemy dzieci w wieku 6 lat i starszych. Zapewniamy w pełni wykwalifikowana kadrę z uprawnieniami trenerskimi i instruktorskimi. Nasi instruktorzy są również doświadczonymi zawodnikami z licznymi trofeami z regat w Polsce, Europie i na świecie.

Szkolenie rozpoczynamy od łódek klasy Optimist. Zawodnicy przechodzą kolejne etapy szkolenia, w trakcie którego podnoszą swoje umiejętności i przygotowują się do startów w regatach żeglarskich. Do tego mają możliwość uczestniczenia w zgrupowaniach i obozach nie tylko w Polsce. Wraz z rozwojem swoich umiejętności nasi zawodnicy przechodzą później na większe łódki klas: Cadet i Laser.

Poprzez wymagania jakie przed zawodnikiem stawia trening żeglarski, już od najmłodszych lat, kształtuje się silny charakter dzieci. Konieczność ciągłego zmagania się z żywiołem (wiatr, woda) oraz rywalizacja z innymi zawodnikami, zwiększa poczucie własnej wartości.

Szkolenie rozpoczynamy od 2 kwietnia. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele po 3 godziny.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się i przesyłania zgłoszeń za pomocą formularza. Po przesłaniu zgłoszenia, w ciągu kilku dni, zwrotnie odeślemy dokumenty do wydrukowania i podpisania, które należy przekazać w Klubie na spotkaniu informacyjnym z rodzicami, które planujemy zorganizować 27.03.2022 o godzinie 10:30 na terenie przystani Klubowej na Osobowicach.

Ilość miejsc ograniczona.