PÓŁKOLONIE ŻEGLARSKIE

WROCŁAWSCY PIRACI

Chcesz aby Twoje dziecko poznało czym jest żeglarstwo? Zapoznało się z podstawami bezpiecznego zachowania na wodzie i współdziałania w grupie? Zapraszamy do zapisów na organizowane przez nas półkolonie, które odbywać się będą w klubie UKS Żeglarz na przystani we Wrocławiu, przy ulicy Osobowickiej 70 – przy Moście Milenijnym. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci  w wieku 6-12 lat. Zajęcia zaplanowano  w godzinach 9:00-16:00, z opcją pozostawienia dzieci w godzinach 7:30-16:30.

W planach między innymi: poznanie podstaw żeglowania na jachtach klasy  Optimist, gry i zabawy na brzegu, nauka pojęć żeglarskich i węzłów. Program dobieramy w zależności od pogody. Na zakończenie każdy z uczestników przejdzie chrzest żeglarski i otrzyma certyfikat „małego żeglarza” oraz pamiątkową koszulkę.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę oraz sprzęt. Każdy z uczestników otrzyma ciepły, dwudaniowy posiłek wraz z podwieczorkiem oraz napoje dostępne przez cały dzień. Dzieci uczestniczące w półkoloniach będą ubezpieczone w zakresie NNW (w cenie).

Koszt zajęć: 585zł od osoby

Upusty:

• członkowie Klubu – 10%,
  • drugie i kolejne dzieci – 10%.

Kontakt i zapisy: kolonie@uks-zeglarz.pl