wakacyjny obóz żeglarski – Charzykowy

Drodzy Rodzice,

Ruszyły zapisy na klubowy obóz żeglarski.

Zorganizowany będzie w Charzykowy w terminie 18-29 lipca br. Zakończony będzie regatami.

 

Zapisy na obóz wyłącznie przez stronę internetową http://www.sportowelato.pl

Należy wybrać zakładkę: „zapisz dziecko”. Następnie w wybierz turnus wybieramy ostatnią pozycję: „UKS Żeglarz Wrocław”. Następnie należy wypełnić wszystkie wymagane rubryki. Przy dojeździe wybieramy: „dojazd własny”

Uwaga – Na stornie podana jest błędnie data obozu.

 

Koszt obozu wynosi 1850zł. Po zapisaniu dziecka na stornie należy wpłacić zadatek na przesłane na maila konto. Będzie to potwierdzenie rezerwacji. Pozostałą cześć trzeba będzie wpłacić do końca czerwca na konto klubowe. W cenie jest również ujęta opłata wpisowego do regat.

 

Kilka informacji:

Śpimy w ośrodku LKS Charzykowy. Tam też mamy wyżywienie. Jest to ośrodek położony zaraz przy porcie. Dojazd i powrót planowany jest autokarem. Pływać będziemy na sprzęcie klubowym, więc trzeba będzie go spakować i zatransportować na miejsce i z powrotem. W tej sprawie zorganizujemy jeszcze spotkanie organizacyjne.

 

 

Posiadamy miejsca na obozie dla osób spoza Klubu. Planujemy stworzyć grupę 10 dzieci, które będą miały całkowicie niezależne zajęcia. Jeżeli macie znajomych, którzy chcieliby aby ich dzieci spróbowały jak to jest na obozie żeglarskim to zapraszamy. Koszt turnusu – 2200zł.

 

Więcej informacji możecie znaleźć na stornie internetowej organizatora.

 

W razie pytań można śmiało dzwonić.

PIC_0024

pozdrawiam – Maciek Dąbrowski
+48 600 309 909