UWAGA RUSZA NABÓR DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ.

Zapraszamy do zapisywania się do naszego Klubu. Zapewniamy w pełni wykwalifikowana kadrę z uprawnieniami trenerskimi i instruktorskimi. Nasi instruktorzy są również doświadczonymi zawodnikami, z licznymi trofeami z regat w Polsce, Europie i Świecie.

Zajęcia rozpoczynamy 1. września o godzinie 9:00. Odbywać się będą w weekendy, dwa razy w tygodniu, po 3 godziny. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 31. sierpnia o godzinie 12:00 w naszej salce klubowej.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się i przesyłania zgłoszeń na nasz adres: info@uks-zeglarz.pl
Po przesłaniu zgłoszenia zwrotnie odeślemy dokumenty do wypełnienia.

Szkolenie rozpoczynamy od łódek klasy Optimist. Zawodnicy przechodzą kolejne etapy szkolenia, w trakcie którego podnoszą swoje umiejętności i przygotowują się do startów w regatach żeglarskich. Do tego maja możliwość uczestniczenia w zgrupowaniach i obozach nie tylko w Polsce. Wraz z rozwojem swoich umiejętności nasi zawodnicy przechodzą na większe łódki klas: Cadet, Laser.

Ilość miejsc ograniczona.

NABÓR_edited-1