Nabór do Szkółki Żeglarskiej

Aby dołączyć do nas wystarczy się zgłosić wypełniając formularz na stronie: http://portal.uks-zeglarz.pl/nabor

Chcesz aby Twoje dziecko poznało co to jest żeglarstwo, zapoznało się z podstawami bezpiecznego zachowania na wodzie i współdziałania w grupie? Zapraszamy do zapisywania się do naszego Klubu. Poszukujemy dzieci w wieku sześciu lat i starszych. Zapewniamy w pełni wykwalifikowana kadrę z uprawnieniami trenerskimi i instruktorskimi. Nasi instruktorzy są również doświadczonymi zawodnikami z licznymi trofeami z regat w Polsce, Europie i Świecie. Szkolenie rozpoczynamy od łódek klasy Optymist. Zawodnicy przechodzą kolejne etapy szkolenia, w trakcie którego podnoszą swoje umiejętności i przygotowują się do startów w regatach żeglarskich. Do tego maja możliwość uczestniczenia w zgrupowaniach i obozach nie tylko w Polsce. Wraz z rozwojem swoich umiejętności nasi zawodnicy przechodzą na większe łódki klas: Cadet i Laser.

Poprzez wymagania jakie przed zawodnikiem stawia trening żeglarski, już od najmłodszych lat, kształtuje się silny charakter dzieci. Konieczność ciągłego zmagania się z żywiołem (wiatr, woda) oraz rywalizacja z innymi zawodnikami, zwiększa poczucie własnej wartości.

Szkolenie rozpoczynamy od 1. kwietnia. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele po 3 godziny.

Zebranie z rodzicami planujemy na 26. marca, na godzinę 12:00 u nas w Klubie przy ulicy Osobowickiej 70.